. Wygrana po trudnym spotkaniu z Gwardią Bartodzieje. Go back

Post Temat postu: Wygrana po trudnym spotkaniu z Gwardią Bartodzieje.

Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 43

spacer
Post Temat postu:
Coś widać, że za dużo nas było na boisku i jak jest więcej miejsca to lepiej gramy:P a może to wina motywacji, tak jak Polacy wczoraj byliśmy chyba za pewni wygranej i do spotkania podeszliśmy na zbyt wielkim "luzie". Grać zaczęliśmy dopiero od drugiej połowy jak już widmo przegranej było całkiem realne...ale udało się, 3 punkty są ważne i jak to powiedział wczoraj Szpakowski "Zwycięzców się nie sądzi" ... to jest najlepszy komentarz, zapomnijmy o grze, pamiętajmy o wygranej i jeszcze w czwartek trza powalczyć to może skończymy rundę "na pudle"

Pozdr 4 ALL Smile

wichu10

Posty: 88

spacer
no mniejmy nadzieje ze na pudle Very Happy oby tak bylo i z jak najmniejsza strata do lidera ;p a najlepiej wogole bez straty hehe :] pozdrawiam

Lolo

Posty: 107

spacer
Cieżko było bo 1 połowę zagraliśmy fatalnie, chociaż sytuacje były ale strzały to już bez komentarza:))). Co do drugiej zagralismy bardzo dobrze przy wyniku 1:1 grając w 4 w polu potrafiliśmy szybko strzelić bramkę a później już kontrolować spotkanie. Najważniejsze jest to że są 3 pkt i trzeba się z tego cieszyć.

Antas

Posty: 107

spacer
Pewnie, że się cieszymy. Niektórzy bardziej, inni mniej. Ja np. trochę mniej - przez tą kostkę głównie, ale z 3 punktów bardzo. Smile

pucha

Posty: 9

spacer
a ja sie tam nie ciesze... Razz ale zwyciestwa gratuluje Smile

patryk

spacer
mecz cieżki i dobry dużo akcji i wymiany ciosów, my upadliśmy na kolana a wy podnieśliście się z nogdałnu:P i znokautowaliście nas! gratuluje zwycięstwa i dobrego widowiska! pozdro dla wszystkich